Antradienį tęsėsi UEFA Čempionų lygos aštuntfinalių kovos. Į kitą etapą žengė Madrido „Real“ ir Mančesterio „City“.

Karališkasis „Real“ namuose 3:1 (1:0) įveikė Bergamo „Atalantą“. Ispanai pamatus pasiklojo jau Italijoje, kur triumfavo 1:0.

Pirmosios 10 minučių priklausė „Atalanta“ ekipai. Itin aštrus priekyje buvo Luisas Murielis, o „Real“ gynyba užtruko prisitaikyti.

Visgi atsargų futbolą sustygavę Zinedine‘o Zidane‘o auklėtiniai pakreipė žaidimo eigą sau naudinga linkme ir vertė varžovus klysti aikštės viduryje.

34-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė „Real“ puolimo ašis Karimas Benzema. „Atalantos“ vartininkas Marco Sportiello grubiai suklydo perduodamas kamuolį, o Luka Modričius atliko tikslų perdavimą prancūzui, kuris be didesnio vargo pasižymėjo.

Po pertraukos „Atalanta“ žaidimo nepagerino, o 60-ąją minutę reikalai dar pablogėjo. Viniciaus Junioro sprintai per visą aikštelę tapo dideliu iššūkiu, kol galiausiai jis buvo nugriautas baudos aikštelėje – vienuolikos metrų baudinį realizavo „Real“ kapitonas Sergio Ramosas.

83-iąją minutę „Atalanta“ pabandė kabintis. Puikiai baudos smūgį sėkmingai išpildė Luisas Murielis. Visgi vos po dviejų minučių Madrido ekipa vėl nubraukė intrigą – tik po keitimo pasirodęs Marco Asensio pelnė įvartį.

Dar mažiau intrigos buvo Mančesteryje. Ten vietos „City“ 2:0 (2:0) dar kartą nepaliko vilčių Menchengladbacho „Borussia“ futbolininkams.

Pirmosiose rungtynėse Vokietijoje „miestiečiai“ triumfavo rezultatu 2:0.

Jau pirmosiomis akimirkomis tapo aišku, kas vertesni bilieto į ketvirtfinalį.

12-ąją ir 18-ąją minutėmis įvarčius pelnė „City“ žaidėjai Kevinas De Bruyne ir Ilkay‘us Gundoganas. Kaip vėliau paaiškėjo, tai ir buvo vieninteliai rungtynių įvarčiai.

Nugalėtojai kamuolį kontroliavo 65 proc. laiko ir iš 11 smūgių net 7 skriejo į vartų plotą. Tikslių perdavimų šeimininkai atliko dvigubai daugiau (775:339).

Vietas ketvirtfinalyje taip pat jau turi „Porto“, Dortmundo „Borussia“, Paryžiaus „Saint-Germain“, „Liverpool“.