14
„Liverpool“ – „Chelsea“ (nuotr. SCANPIX)

Londono „Chelsea“ saugas Cescas Fabregasas prieš save išvydo raudoną kortelę draugiškų rungtynių su „Liverpool“ metu, kai žiauriai atakavo „raudonųjų“ naujoką Ragnarą Klavaną.

14

29-rių C. Fabregasas priešais save raudoną kortelę išvydo 70-ąją minutę. Londono klubas rungtynes laimėjo 1:0, vienintelį įvartį 10-ąją minutę galva pelnė gynėjas Gary Cahillas.

„Liverpool“ klubo treneris Jurgenas Kloppas atskleidė, kad po rungtynių C. Fabregasas apsilankė varžovų rūbinėje ir atsiprašė už savo poelgį.

Naujasis Londono komandos strategas Antonio Conte taip pat apgailestavo už savo auklėtinio veiksmus: „Manau, kad nuovargis kartais gali lemti, kad žaidėjas vėluoja į dvikovą. Žinau, kad Fabregasas yra geras žmogus, šaunus vaikis ir tikrai nedaro tokių dalykų tyčia. Apgailestauju dėl jo, noriu atsiprašyti „Liverpool“ žaidėjo.“