Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Getafe“ futbolininkus ir padidino atotrūkį nuo „Barcelonos“ jau iki 4 taškų.

Mathias Olivera Miramontesas 10-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau Thibautas Courtoisas meistriškai atrėmė kamuolį.

Junioras Viniucas 24-ąją minutę atliko smūgį, tačiau šį kartą „Getafe“ nuo praleisto įvarčio išgelbėjo vartų sargas.

Isco 36-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau vartininkas atrėmė kamuolį ir rezultatas išliko nepakitęs.

Sergio Ramosas 79-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Real“ į priekį 1:0.