Penktosiose Graikijos vyrų krepšinio čempionato finalo rungtynėse Atėnų "Panathinaikos" klubas su Ramūnu Šiškausku bei Robertu Javtoku trečiadienį namuose 89:76 (18:16, 27:30, 23:11, 21:19) nugalėjo Arvydo Macijausko Pirėjo "Olympiacos" komandą ir, laimėjusi seriją iki trijų pergalių 3:2, penktąjį kartą iš eilės bei 27-ąjį klubo istorijoje tapo šalies čempionu.

Ir iki lemiamų finalo serijos rungtynių visas pergales serijoje iškovojo aikščių šeimininkai: pirmąsias (79:72) ir trečiąsias (86:85 - po pratęsimo) rungtynes laimėjo "Panathinaikos" penketukas, o antrąjį (76:72) bei ketvirtąjį (78:68) susitikimus - "Olympiacos" krepšininkai.

Rezultatyviausiai pajėgiausiame Senojo žemyno klube trečiadienį žaidė Mike`as Batiste ir Ramūnas Šiškauskas, pelnę atitinkamai 15 iš 13 taškų.

R. Šiškauskas per 34 su puse minutės prametė abu dvitaškius, pataikė 2 tritaškius iš 3, realizavo 7 baudų metimus iš 8, po krepšiais atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį.

12 taškų į svečių krepšį įmetė Dimitris Papanikolaou, 11 - Costas Tsartsaris.

Robertas Javtokas, kaip ir ULEB Eurolygos finalo dvikovoje, liko vieninteliu Atėnų ekipos žaidėju, nepasirodžiusiu aikštelėje.

Arvydas Macijauskas, kaip ir Christos Harisis, svečiams pelnė 10 taškų ir rezultatyvumu komandoje nusileido tik Alexui Ackerui bei Andrijai Žižičiui, įmetusiems po 12 taškų.

Lietuvis pataikė po 1 dvitaškį ir tritaškį iš 3, visus 5 baudų metimus bei sugriebė 2 kamuolius (žaidė 14 min. 19 sek.).

Devyniskart Graikijos čempionai "Olympiacos" krepšininkai paskutinį kartą šalies pirmenybes laimėjo 1997-aisiais.