0

Vilniaus „Lietuvos rytas“ iškovojo penktą pergalę Europos taurės turnyre ir užsitikrino pirmąją vietą F grupėje. Vilniečiai rezultatu 82:70 palaužė Novo Mesto KRKA ekipą.

Sostinės ekipos gynėjas Renaldas Seibutis rungtynių metu sulaukė netikėto palaikymo. Aistruolis, užsivilkęs „supermeno“ kostiumą, įbėgo į aikštelę nešinas plakatu su užrašu: „Seibuti, pavaryk!“

Gerbėjo linkėjimas išsipildė – krepšininkas buvo vienas rezultatyviausių: savo komandai pelnė 14 taškų, atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Po rungtynių gynėjas dalinosi mintimis ne tik apie „Lietuvos ryto“ komandos džiaugsmą, bet ir apie vasarą Venesueloje vyksiantį olimpinį atrankos turnyrą.

„Leidome jiems atkovoti daug kamuolių po savuoju krepšiu. Būtent tai neleido mums įgyti pranašumo. Trečiojo kėlinio pabaigoje pagerinome gynybą ir rezultatas iš karto pasitaisė, be to, prisidėjo ir emocijos", – kalbėjo R. Seibutis.

– Ar rungtynių scenarijus panašus į pirmą mačą su KRKA ekipa?

–Labai panašus. Pirmieji du kėliniai ir pusė trečiojo kėlinio  vyko taškas į tašką arba jie buvo priekyje. Todėl pagauti savo žaidimą buvo gana sudėtinga. O ypač sudėtinga, kai savo aikštelėje negali primesti savojo žaidimo.  Bet galiausiai viskas baigėsi gerai – pasiekėme pergalę.

–Gal padėjo „supermenas“?

–Galbūt (juokiasi.) Labai malonu, kai mane taip palaiko. Tikiuosi, kad palaikymas bus ir ateityje, kad jo vis daugės.

–Esi Lietuvos rinktinės žaidėjas. Kaip vertini tai, kad olimpinis atrankos turnyras vyks Venesueloje?

–Visi galvojo, kad turnyras vyks Lietuvoje. Ir aš širdy tikėjausi, kad turnyro organizavimo teisė bus suteikta Lietuvai. Bet yra kaip yra. Čia nieko nepakeisi, teks važiuoti į Venesuelą bei siekti olimpinio kelialapio.