0
TV3

Atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 17,52 mln. eurų, vyrų vienetų varžybų pirmajame rate antradienį nugalėtojo titulą ginantis 24-erių metų ispanas Rafaelis Nadalis (1-oji pasaulio raketė) po atkaklios kovos 6:4, 6:7 (2-7), 6:7 (2-7), 6:2, 6:4 įveikė 39-ąją vietą pasaulio reitinge užimantį 26-erių metų amerikietį Johną Isnerį.

Mačas truko 4 val. R. Nadalis „French Open“ turnyrą yra laimėjęs penkis kartus - 2005-2008 ir 2010 metais.

Ispanijos tenisininkas antrajame rate susitiks su savo tėvynainiu - 25-erių metų Pablo Andujaru (48-oji pasaulio raketė).

Be didesnio vargo pirmojo rato barjerą įveikė ketvirtoji pasaulio raketė 24-erių metų britas Andy Murray. Jis po 1 val. 44 min. trukusios kovos 6:4, 6:1, 6:3 nugalėjo prancūzą Ericą Prodoną (124) ir antrajame rate žais su italu Simone Bolelli (126).

Penktoji pasaulio raketė 26-erių metų švedas Robinas Soederlingas pirmajame rate 6:1, 6:7 (5-7), 6:3, 7:5 įveikė amerikietį Ryaną Harrisoną (119).

Staigmeną pateikė 122-ąją vietą pasaulio reitinge užimantis 29-erių metų lenkas Lukaszas Kubotas. Jis pirmajame rate 3:6, 2:6, 7:6 (7-3), 7:6 (7-5), 6:4 įveikė 12-ąją pasaulio raketę 25-erių metų ispaną Nicolą Almagro.

Moterų vienetų varžybų pirmajame rate ketvirtoji pasaulio raketė 21-erių metų baltarusė Viktorija Azarenka po 1 val. 15 min. trukusios kovos 6:3, 6:3 nugalėjo 24-erių metų čekę Andrea Hlavačkovą (97).

Į antrąjį ratą iškopė septintoji pasaulio raketė kinė Na Li bei aštuntąją vietą pasaulio reitinge užimanti rusė Marija Šarapova.

Na Li 6:3, 6:7 (6-8), 6:3 įveikė čekę Barborą Zahlavovą Strycovą (49), o M. Šarapova 6:3, 6:0 nugalėjo kroatę Mirjaną Lučič (94).

53-ioji pasaulio raketė 21-erių metų Latvijos atstovė Anastasija Sevastova 3:6, 7:5, 1:6 pralaimėjo 45-ąją vietą pasaulio reitinge užimančiai 26-erių metų čekei Lucie Hradeckai.