Trečiadienį atsakomosiose FIBA taurės krepšinio turnyro Šiaurės konferencijos atsakomosiose ketvirtfinalio rungtynėse Rimo Kurtinaičio treniruojamas Baku "Gala" (Azerbaidžanas) klubas savo aikštėje 96:102 (26:25, 17:31, 17:18, 36:28) nusileido Valmieros "Rūjiena" (Latvija) komandai, kuri išlygino serijos iki dviejų pergalių santykį - 1:1.

Pirmąsias rungtynes Latvijoje, kur vasario 4 dieną vyks trečiasis ketvirtfinalio serijos mačas, "Gala" ekipa laimėjo 93:81.

Šeimininkų gretose trečiadienio išsiskyrė Tomas Čerkunovas, pelnęs 27 taškus ir po krepšiais atkovojęs 10 kamuolių. Lietuvis per 33 minutes pataikė 8 dvitaškius iš 14, vienintelį mestą tritaškį, realizavo 8 baudų metimus iš 11, perėmė 1 kamuolį ir blokavo varžovų metimą.

20 taškų į latvių krepšį įmetė Robertas Burriesas, 16 - Tahiras Bachšijevas, 12 - Janis Prieditis, 11 - Darius Lukminas.

Gynėjas iš Lietuvos per 26 minutes pataikė 3 tritaškius iš 7, realizavo abu baudų metimus, atkovojo 4 kamuolius ir atliko du rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų ekipoje sėkmingiausiai žaidė Ronellas Mingo (22 tšk.) ir Sandis Amolinas (21 taškas).

Kitose trečiadienio rungtynėse Tulos "Arsenal" (Rusija) krepšininkai svečiuose 87:75 nugalėjo Južno "Chimki" (Ukraina) ekipą ir, laimėję seriją 2:1, iškopė į finalinio konferencijos ketverto varžybas.

Anksčiau vietas finalinio Šiaurės konferencijos ketverto turnyre užsitikrino dar du Rusijos klubai - Andriaus Vyšniausko Maskvos srities "Dinamo" ir Saratovo "Avtodor".