Europos taurės organizatoriai Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėją Robertą Javtoką išrinko į geriausių turnyro žaidėjų dešimtuką per visą istoriją.

„Centras“ įvertintas ketvirtąja vieta. Su Vilniaus „Lietuvos rytu“ 2005 metais R.Javtokas laimėjo Europos taurę, du kartus toli žengė su Maskvos „Dinamo“ komanda.

Lietuvis užima trečią vietą tiek iš viso atkovotų kamuolių, tiek blokuotų metimų kategorijose.

Antrą vietą dešimtuke užėmė kitas buvęs „Lietuvos ryto“ atstovas Matthew Nielsenas. Australas turnyro čempionu tapo dukart ir sykį - būtent su Vilniaus ekipa.

Geriausiu Europos taurės krepšininku nuo 2003-ųjų atsižvelgiant tiek į komandinius, tiek į individualius pasiekimus turnyre, pripažintas Rusijos pilietybę turintis amerikietis Kelly McCarty. Krepšininkas taip pat du sykius triumfavo Europos taurėje.

Trečias išrinktųjų sąraše - Mire Chatmanas, penktas - Andre Riddickas, šeštas - Felipe Reyesas, septintas - Rudy Fernandezas, aštuntas - Todoras Stoykovas, devintas - Marko Baničius ir dešimtas - Tariqas Kirksay'us.