Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono varžybų antrosiose ketvirtfinalio rungtynėse šeštadienį Ramūno Butauto treniruojama Rygos VEF (Latvija) komanda, kurioje žaidžia du Lietuvos krepšininkai, svečiuose po pratęsimo 76:79 (25:22, 13:22, 15:13, 17:13; 6:9) pralaimėjo Talino „Kalev-Cramo“ (Estija) ekipai ir serijos iki dviejų pergalių rezultatas tapo lygus 1-1.

Rygos komandoje Antanas Kavaliauskas per 20 min. pelnė 12 taškų (dvitaškiai 4/8, baudos 4/6), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, suklydo 2 ir prasižengė 4 kartus. Donatas Zavackas per 34 min. surinko 9 taškus (dvitaškiai 1/1, tritaškiai 1/6, baudos 4/4), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus suklydo 4 ir prasižengė 1 kartą.

VEF komandai 16 taškų pelnė Kurtis Miledžas (Curtis Millage), Sandis Valteris - 15.

Talino ekipoje 17 taškų surinko Gregoras Arbetas, 14 - Pavelas Uljanka, 13 - Gertas Dorbekas.

Lemiamos, trečiosios, rungtynės bus žaidžiamos kovo 31 dieną Rygoje.