Ramūno Butauto treniruojama Rygos VEF su Antanu Kavaliausku ir Donatu Zavacku VTB Vieningoje lygoje patyrė pirmąją nesėkmę. Latvijos čempionai namuose po atkaklios kovos 67:75 (19:21, 15:24, 16:11, 17:19) nusileido Maskvos CSKA krepšininkams.

Nuo pat susitikimo pradžios rungtynės vyko atkakliai ir nors Rusijos klubui buvo pavykę atitrūkti (45:34), VEF po didžiosios pertraukos ėmė grėsmingai artėti (50:54). Intriga aikštėje išliko - likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos komandas skyrė tie patys 4 taškai (60:64), tačiau sėkmingiau likusį laiką sužaidę maskviečiai šventė trečiąją pergalę.

Rygos klubo lietuviai nebuvo rezultatyvūs. A.Kavaliauskas per 25 minutes pelnė 7 taškus (2/8 dvitaškiai, 3/3 baudos metimai), atkovojo 4 kamuolius, po 2 sykius suklydo bei prasižengė, 2 kartus perėmė iš varžovo kamuolį ir surinko 5 naudingumo balus.

D.Zavackas rungtyniavo 27 minutes, per kurias pelnė 4 taškus (0/1 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), po krepšiu sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą pažeidė taisykles, 2 sykius prasižengė ir taip pat surinko 5 naudingumo balus.

VEF: E.Rowlandas 19, K.Janičenokas 15, W.Danielsas 8, A.Kavaliauskas 7, K.Beržinis (8 atk. kam.) ir D.Bertanis po 6, D.Zavackas 4.

CSKA: M.Teodosičius (7 rez. perd.), S.Weemsas ir N.Krstičius (7 atk. kam.) po 13, V.Chriapa 11, A.Jacksonas 8.