Aštuntąją pergalę penkioliktose Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono rungtynėse iškovojo Šiaulių „Šiaulių“ klubas, kuris savo aikštelėje 98:96 (25:25, 21:29, 25:24, 27:19) palaužė du lietuvius savo gretose turinčią Noršiopingo „Dolphins“ (6/9) ekipą.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti tris minutes Davidas Weaveris baudos metimu išlygino rezultatą (90:90), o keturis taškus iš eilės pelnęs Romanas Gumenyukas po labai ilgos pertraukos išvedė aikštės šeimininkus į priekį - 94:90.

Dveijų taškų persvarą tolimais metimais svečiams grąžino Conoras Grace'as ir Mikaelas Lindqvistas (96:94), tačiau Vytautas Šarakauskas baudų metimais atstatė pusiausvyrą (96:96), o lemiamus du taškus antrose rungtynėse iš eilės pelnė „Šiaulių“ klubo amerikietis Rashaunas Broadusas - 98:96.

Povilas Šakinis Švedijos klubui per 20 minučių pelnė 19 (dvitaškiai 2/3, tritaškiai 5/7) taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo, išprovokavo varžovo pražangą bei 3 sykius pažeidė taisykles.

Tomas Gaidamavičius svečiams per 22 minutes surinko 7 (dvitaškiai 1/2, tritaškiai 1/2, baudos 2/2) taškus, atkovojo kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 ir prarado 4 kamuolius, išprovokavo 3 varžovų pražangas bei išnaudojo 5 asmeninių pražangų limitą.

„Šiauliai“: R.Gumenyukas (11 atk. kam., 10 išprov. praž.) ir R.Broadusas (6 rez. perd.) - po 17, E.Ruzgas 14, V.Šarakauskas 13, D.Weaveris 12, M.Delašas 9.

„Dolphins“: P.Šakinis 19, G.Gervinas 18, J.Kjellbomas 15, A.Mitchellas ir R.Hanke - po 9.