Šiąnakt Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate Rytų konferencijos ir absoliutus lygos lyderis Klivlendo „Cavaliers“ klubas namuose tik po pratęsimo 97:92 (12:19, 22:17, 31:21, 21:29; 11:6) palaužė Portlendo „Trail Blazers“ ekipą ir iškovojo septintąją pergalę iš eilės.

Tai buvo jau septintoji „Kavalierių“ pergalė iš eilės, o Klivlendo klubo treneris Mike'as Brownas į savo sąskaitą įsirašė jubiliejinę 200-ąją pergalę. „Cavs“ krepšininkai  iš viso šį sezoną savo aikštėje iš 32 rungtynių laimėjo net 31.

Žydrūnas Ilgauskas per 29 min. surinko 21 tašką (dvitaškiai 8/13, baudos 5/6) ir buvo antras pagal rezultatyvumą nugalėtojų gretose. Jis dar atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį bei 2 kartus prasižengė.

Klivlendo komandoje (55 pergalės/13 pralaimėjimų) rezultatyviausiai žaidė LeBronas Jamesas. Jo sąskaitoje - 26 taškai, 11 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų. „Cavaliers“ lyderis atliko septintąjį trigubą dublį šį sezoną ir 24-ąjį karjeroje.

Mo Williamsas ir Joe Smithas pridėjo po 12 taškų.

„Trail Blazers“ (43/26) ekipai Brandonas Roy'us pelnė 24 taškus, Travisas Outlaw - 17, Channingas Frye - 14, Joelis Przybilla (11 atk. kam.) - 13, o Steve'as Blake'as - 12.

„Cavaliers“ ketvirtadienio mače prarado vos du kamuolius ir pakartojo NBA rekordą, kurį 2006 metų balandžio 1 dieną pasiekė „Milwaukee Bucks“ krepšininkai.