Paryžiaus „Saint-Germain“ galinga pergale pabaigė UEFA Čempionų lygos grupių etapo kovas, o „Manchester City“ patyrė pralaimėjimą.

PSG namie net 4:1 (3:0) įveikė „Club Brugge“.

Kylianas Mbappe per pirmas šešias mačo minutes dukart mušė į varžovus vartus, taip pasiųsdamas juos į ankstyvą nokautą.

Dar du įvarčius vėliau pridėjo Lionelis Messi – 38 min. ir 76 min., kai realizavo 11 m baudinį.

Paguodos įvartį belgams pelnė Matsas Ritsas (68 min.).

Kitose rungtynėse „Manchester City“ išvykoje 1:2 (0:1) nusileido „RB Leipzig“ klubui. Tiesa, šis pralaimėjimas jiems įtakos neturėjo – jau anksčiau Pepo Guardiolos auklėtiniai buvo užsitikrinę A grupės nugalėtojų vardą.

Vokiečiai į priekį išsiveržė 24-ąją minutę, kai pasižymėjo Dominikas Szoboszlai, o 71-ąją minutę rezultatą padvigubino Andre Silva.

Riyadas Mahrezas po penkių minučių rezultatą sušvelnino. „Miestiečiai“ mačą baigė dešimtiese – 82 min. raudoną kortelę gavo Kyle’as Walkeris.

„Man City“ su 12 taškų užėmė pirmą vietą A grupėje, PSG su 11 liko amtra. „RB Leipzig“ (7 tšk.) liko treti ir sezoną tęs UEFA Europos lygoje.