Penktąją pergalę Graikijos krepšinio čempionate iškovojo tris lietuvius savo gretose turinti „Kavala-Panorama“ ekipa, kuri svečiuose 80:72 (19:14, 22:18, 19:20, 20:20) įveikė Larisos AEL 1964 klubą.

Geriausias šio sezono rungtynes sužaidęs Antanas Kavaliauskas nugalėtojams per 29 minutes pelnė 20 (dvitaškiai 9/13, tritaškiai 0/1, baudos 2/2) taškų, atkovojo 8 kamuolius, išprovokavo varžovo pražangą, 3 kartus suklydo ir aikštelę buvo priverstas palikti dėl išnaudoto 5 asmeninių pražangų limito.

Graikijos čempionate debiutavęs Giedrius Gustas per 31 mačo minutę surinko 11 (dvitaškiai 0/3, tritaškiai 3/4, baudos 2/2) taškų, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė ir prarado po 2 kamuolius, išprovokavo 2 varžovų pražangas ir 4 sykius pažeidė taisykles.

Laurynas Mikalauskas buvo registruotas rungtynėms, tačiau aikštelėje nepasirodė.

„Kavala-Panorama“ (5 pergalės ir 9 pralaimėjimai) tarp 14 klubų yra vienuolikta.