Ispanijos krepšinio pirmenybių (ACB) susitikime Alikantės „Meridiano“ klubas, kuriam atstovauja Mindaugas Katelynas bei Martynas Andriuškevičius, savų žiūrovų akivaizdoje 68:85 (16:24, 24:16, 17:18, 11:26) nusileido Barselonos „Regal Barcelona“ krepšininkams.

M. Andriuškevičius per 21 minutę įmetė 12 taškų (5/8 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 2/3 baudos metimai), atkovojo 5 kamuolius, blokavo varžovo metimą, 2 sykius pažeidė taisykles bei buvo antras pagal rezultatyvumą savo ekipoje.

M. Katelynas buvo rezultatyviausias savo komandos gretose. Puolėjas iš Lietuvos ant parketo praleido 32 minutes, pelnė 15 taškų (5/8 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 5/8 baudos metimai), sugriebė 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei 3 sykius prasižengė.

Pralaimėjusiems po 10 taškų pridėjo Txemi Urtašunas ir Pape Sow.

Nugalėtojams Juanas Carlosas Navarro surinko 22 taškus (4/6 tritaškiai), Boniface'as Ndongas - 18, Lubošas Bartonas – 9 taškus.

„Regal Barcelona“ (31 pergalė ir 3 pralaimėjimai) reguliariajame sezone užėmė pirmąją vietą. „Meridiano“ (13 ir 21) liko penkioliktoje pozicijoje.