Paryžiaus „Saint – Germain“ Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynėse namuose 4:0 sutriuškino „Marseille“ futbolininkus.

Praeitame mače patyrę nesėkmę Paryžiaus futbolininkai ėmėsi situaciją taisyti jau nuo pirmųjų minučių, kai Achrafas Hakimi 8-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė PSG ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Padvigubinti rezultatą bandė ir Vitinha 22-ąją minute atliko smūgį galva, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.

Tokį užmojį dar pirmajame kėlinyje pabvyko įvykdyti Randaliui Kolo Muani, kai 37-ąją minutę šis tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Antrajame kėlinyje Goncalo Ramosas 47-ąją minute puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir susitikimo rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

R. Kolo Muani 59-ąją minutę po tikslaus perdavimo badnė papildyti savo įvarčių sąskaitą, atliko smūgį, tačiau kamuolį blokavo pasiaukojančiai sužaidęs varžovas.

Pačioje rungtynių pabaigoje G. Ramosas pridėjo dar vieną savo įvartį šiame susitikime ir PSG iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 4:0.