UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą nugriaudėjo penktojo turo dvikovos. Bene įspūdingiausią pasirodymą surengė keturis įvarčius per 15 minučių pelnęs Robertas Lewandowskis. Didelio žiūrovų dėmesio sulaukusi Madrido „Real“ ir Paryžiaus „Saint-Germain“ kova baigėsi atkakliomis lygiosiomis.

Miuncheno „Bayern“ 6:0 (1:0) išvykoje nukovė Belgrado „Crvena Zvezda“. R. Lewandowskis pelnė keturis įvarčius ir visi jie krito antroje rungtynių dalyje, per 15 minučių. 53 minutę lenkas įmušė pirmą, o 68 jau šventė ketvirtą savo įvartį.

Vokiečių čempionai užsitirktino pirmą vietą B grupėje.

„Real“ ir PSG dvikova baigėsi 2:2

Karimas Benzema 17-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Real“ į priekį 1:0.

Marcelo 79-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, o tas pats K. Benzema tiksliu smūgiu galva dar kartą nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino šeimininkų pranašumą iki 2:0.

Vis tik Paryžiaus komandos futbolininkai nenuleido rankų ir Kylianas Mbappe 81-ąją minutę, po grubios „Real“ vartininko Thibaut Courtois klaidos, tiksliai uždarė perdavimą į likusius tuščius vartus ir sušvelnino rezultatą – 1:2.

Galiausiai, PSG puolėjas Pablo Sarabia 83-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo Madrido klubo vartininką dar kartą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą – 2:2.

Reikia paminėti, kad tiek Paryžiaus, tiek Madrido ekipos prieš paskutinį turą jau yra užsitikrinusios kelialapius į atkrintamąsias varžybas.