Nepaisant triuškinančios nesėkmės Atėnuose prieš vietos „Panathinaikos“ ekipą, į Eurolygos Top 16 etapą pateko Tomo Pačėso vadovaujamas Sopoto „Asseco Prokom“ klubas. Lenkijos čempionai pralaimėjo 53:75 (10:14, 17:20, 8:19, 18:22), tačiau B grupėje užėmė ketvirtąją vietą.

Svečiai iš Lenkijos neblogai pradėjo rungtynes ir įpusėjus pirmajam kėliniui turėjo keturių taškų persvarą (7:3). Visgi „Panathinaikos“ krepšininkai likusią penkių minučių atkarpą laimėjo 11:3 ir po pirmojo ketvirčio jau turėjo keturių taškų pranašumą - 14:10.

Antrajame ketvirtyje aikštės šeimininkai dar labiau atitrūko į priekį ir viso susitikimo metu didino savo pranašumą. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Panathinaikos“ pranašumas jau buvo triuškinantis (67:42). Per likusį laiką įvykiai aikštelėje jau nebepasikeitė ir Graikijos čempionai šventė pergalę rezultatu 75:53.

18 minučių aikštelėje praleidęs Š.Jasikevičius pelnė 14 (dvitaškiai 3/4, tritaškiai 2/9, baudos 2/2) taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo varžovo pražangą ir kartą suklydo.

„Panathinaikos“: Š.Jasikevičius 14, A.Fotsis (8 atk. kam.) ir D.Šakota - po 13, N.Pekovičius ir M.Batiste - po 8.

„Asseco Prokom“: F.Dylewiczius 19, A.Nesovičius ir R.Burrellas - po 9.