Trečiąją pergalę iš eilės Lenkijos vyrų krepšinio pirmenybių finalo rungtynėse iškovojo Tomo Pačėso treniruojamas šalies čempionas Sopoto "Prokom Trefl" klubas su trimis lietuviais.

„Prokom Trefl“ krepšininkai trečiadienį svečiuose 66:59 (16:17, 18:20, 12:17, 20:5) įveikė reguliariojo sezono nugalėtoją Zgoželeco „PGE Turow“ komandą ir persvėrė finalo serijos iki keturių pergalių rezultatą 3:2.

Pirmuosius du finalo serijos susitikimus Sopoto ekipa išvykoje pralaimėjo 79:82 ir 71:89, o trečiąjį ir ketvirtąjį namuose namuose laimėjo 80:76 ir 73:70.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Filipas Dylewiczius ir Krzysztofas Roszykas, pelnę atitinkamai 26 bei 15 taškų.

Donatas Slanina į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 4 taškus, Simonas Serapinas ir Tomas Masiulis - po 2.

26 su puse minutės (26:36) aikštelėje praleidęs D. Slanina prametė visus 3 tritaškius, pataikė 2 dvitaškius iš 4, po krepšiais atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, trissyk suklydo ir du kartus prasižengė.

S. Serapinas per nepilnas 25 minutes (24:49) prametė tritaškį, pataikė 1 dvitaškį iš 2, sugriebė 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, sykį suklydo bei 3 kartus prasižengė, o 21 minutę (21:02) žaidęs T. Masiulis pataikė vienintelį mestą dvitaškį, nerealizavo 1 baudos metimo, atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir prasižengė 2 kartus.

„PGE Turow“ ekipoje sėkmingiausiai rungtyniavo Davidas Loganas (15 tšk.), Dragiša Drobnjakas (14 tšk.) bei Robertas Witka (13 taškų).

Šeštąsias finalo serijos rungtynes ekipos šeštadienį žais jau Sopote.