„Sevilla“ UEFA Europos lygos pusfinalyje po permainingos kovos 2:1 privertė kapituliuoti „Manchester United“ futbolininkus ir iškovojo kelialapį į finalą.

Bruno Fernandesas 9-ąją minutę realizavo Marcuso Rashfordo uždirbtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Man Utd” į priekį 1:0.

Puikaus perdavimo sulaukęs Suso nuginklavo Davidą De Gea ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Anthony Martialio 33-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

M.Rashfordas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką atliko reidą į baudos aikštelę, tačiau gynėjas sėkmingai sustabdė anglo išpuolį. Masonas Greenwoodas antrojo kėlinio pradžioje atliko pavojingą smūgį, tačiau vartininkas atrėmė kamuolį.

Netrukus Anglijos klubas atliko šturmą prie varžovų vartų, o dviejų puikių progų pasižymėti neišnaudojo A.Martialis.

Subyrėjusia varžovų gynyba 78 minutę pasinaudojęs Luukas De Jongas tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir persvėrė rezultatą „Sevilla” naudai 2:1.

Finale ispanai susikaus su Milano „Inter“ ir Donecko „Šachtar“ poros laimėtoju. Šios ekipos tarpusavyje žais pusfinalyje pirmadienį.