Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
<div class="badCommentText">Komentaras buvo pašalintas dėl neetiško, reklaminio ar įžeidžiančio turinio.</div>
Ketvirta, žmogus gimei šioje planetoje tai ir pažink ją o Lietuva kas?
-Teritorija, kurioje jautiesi geriausiai. Sklandžiai susišneki su aplinkiniais, žinai jų mentalitetą, papročius, kad ir ne pačius geriausius, pažįsti vietoves. Prieraišumas mano galva tinkamas žodis, tačiau žmogui reikia daugiau. Visi, bent šiek tiek atsikandę knygos, gerai pažįsta įvairias poreikių teorijas, ir tu mielas skaitytojau turėtum žinoti ką jos sako. Taigi belieka pasverti kas tave laiko. Šeima(kai tu esi vienas iš tėvų)? -kokia šeima? iš kur ji? iš pašalpų? (tai sušelpimu gyvybei palaikyt galima būtų pervadinti), iš darbo rezultatų? kokio darbo? jei jau susirandi darbą tai klausimas kam? galimas daiktas nebūsi nei įvertintas nei tavo finansinė situacija pasikeis į gerąją pusę atsiras papildomų išlaidų, o jei pasisekė tai valio! Nuo dabar tu galėsi bandyti patekti į aukštesnes pajamas gaunančių žmonių ratą. Koktumas veržiasi per gerklę iš dalies. Iš kitos pusės viskuo patenkinti nenori dirbti o kam jiems, jiems ir taip gerai.
Penkta, žmonės išvažiavę dirbti ilgesniam laikui ar atlikti vasaro praktikos skleidžia apie savo šalį žinią kad ji yra, kas ji tokia, kur randasi ir panašiai. Gerai kad tie išvažiavusieji dažniausiai būna protingi ir išsilavinę. Jie bent turistų srautą atsiunčia apsižvalgyt ir palikt šiek tiek grinųjų. Dar vienas svarbus dalykas kad jie parsiveža sukauptas žinias kuriomis pasidalina su artimaisiais ar draugais. Taip paskatindami veikti--
Šešta ar septinta, geras klausimas kodėl studentai turėtų gražinti jų tėvų, senelių bei giminių sukaupiamus valstybės mokesčių pavidalu pinigus skirtus būtent švietimui? Tiesa valdžia paskirsto kuriai sferai kiek pinigų reikia. Matyt netinkamai paskirsto kad turim beveik keturiasdešimt milijardų skolą su tokiom tiksinčiom palūkanom kad švelniausiai pasakius "riebu" situacija.
Nežinau kodėl musų šalis taip lietuvių nemėgsta ir nori juos išgrūst lauk arba paskolų prikraut ant kiekvieno galvos. Tai niekam gero neatneš, geriau duok man darbo ir įvertink mane atitinkamai.
Galiausia, kurkime apčiuopiamus dalykus ir laikas baigt būtų su visom administravimo išdaigomis jų reikia bet tikrai ne tiek kiek galiausiai pridauginot. Darbo vietų reikia žmonėms realių o ne mokesčių papildomų. Eidamas į valdžią jau turi žinot ką darysi o ne š.t į batą ir siūlyt neprotingus dalykus nes galiausiai ir pačio kelnės nusmuks.
Faktas tas, kad Lietuvoje švietimo sistema turi gan daug spragų, nedarykime jų dar daugiau ir nustokime skolintis iš ateities. Ateitis gali parodyt kad dangus griūna ir tai bus tik pačių nuopelnas.
Antra, žmones reikia protingai paskirstyti kas jiems būtų patartina mokytis ir kokios specialybės bus paklausios ateityje.


Sveiki gerbiamieji. Turiu keletą aspektų, kuriais norėčiau pasidalinti su jumis perskaitęs šį straipsnį. Kadangi pats esu studentas, esama tema mano atžvilgiu yra gan aktuali, taipogi aplink teko girdėti gan platų spektrą žmonių nuomonių šiuo klausimu. Taigi norėčiau pagrobti kelias brangias jūsų minutes. Ne visi dedamieji yra vienodai reikšmingi ir tai tik maža dalis.
Pirmiausia, manau, kiekvienas žmogus turėtų turėti teisę (dėl ko buvo kovota ir pasiekta), pasirinkti kur jis nori gyventi ir kokią laisvę nori turėti. Vien pagalvojus apie demokratijos pagrindus jie gan smarkiai kertasi su privertimu ar jis būtų psichologinis ar fizinis. Pagalvokite patys, jūs esate "žmogiškieji ištekliai", taip pat esate kėkvienas - individuali asmenybė, kuri pasirenka savo gyvenimo kelią. Kiekvienas žmogus turi teisę į išsilavinimą, jo kiekis, tai kiekvieno žmogaus asmeninis reikalas. Jei jis pageidauja aukoti savo gyvenimo metus dėl žinių - tebūnie.
Ir kur įdarbins? Ir koks atlyginimas bus. Jei į pono Burbos vietą ir atlygimas analogiškas, tai visi pasiliks.
Geriau jau kad nepatvirtintu tokia rezuliucija kuri pazeidzia zmogaus teises.
KAip galima žmogų versti dirbti, jeigu jis nenori to daryti.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų