Ispanijos krepšinio čempionate pergalę iškovojo Vitorijos „Baskonia“ (10/4) komanda su dviem lietuviais, kuri svečiuose 77:73 (17:16, 16:19, 19:19, 25:19) įveikė Joano Plazos treniruojamą Sevilijos „Real Betis“ (2/11) ekipą.

Tadas Sedekerskis per 22 minutes pelnė 1 tašką (1/2 baudos metimai), atkovojo 3 kamuolius, sykį suklydo, kartą prasižengė, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 3 naudingumo balus.

Rokas Giedraitis rungtyniavo 26 minutes, įmetė 11 taškų (3/5 dvitaškiai, 1/7 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), sugriebė 1 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tiek pat kartų suklydo, 2 sykius pažeidė taisykles, kartą prasižengė bei susitikimą baigė su 5 naudingumo balais.

Būtent su „Baskonia“ artimiausias Eurolygos rungtynes antradienį namuose žais Kauno „Žalgiris“.

„Real Betis“: Nickas Kay'us ir Terrance'as Campbellas po 12, Jamesas Feldeine'as 10, Yakuba Ouattara 9.

„Baskonia“: Pierria Henry 20 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Alecas Petersas 16, Achille Polonara 15. Rokas Giedraitis 11.