Titulą ginantis „Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos pirmose sezono rungtynėse svečiuose 3:0 nugalėjo „Burnley“ futbolininkus.

Svečiai į priekį išsveržį jau mačo pradžioje, kai  Erlingas Haalandas 4-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu tiksliai uždarė perdavimą ir išvedė „Man City“ ekipą į priekį 1:0.

Kėliniui artėjant prie pabaigos tas pats nesustabdomas E. Haalandas 36-ąją minutę nuostabiu smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.

Beje, dar kėlinio viduryje Kevinas De Bruyne negalėjo tęsti rungtynių ir 22-ąją minutę paliko aikštę dėl traumos,o jį pakeitė Mato Kovačičius.

Antrajam kėlinyje svečiai užtikrintai kontroliavo mačo eigą. „Burnley“ vis pabandydavo kurti, bet pritrūkdavo kokybės.

Galiausiai čempionai smeigė dar vieną dūrį, kai Rodri 75-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir šio susitikimo rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Jau paskutinėmis minutėmis šeimininkai dar liko dešimtyje, nes Anass Zaroury 94-ąją minutę po VAR peržiūros buvo nubaustas raudona kortele ir „Burnley“.