Šeštadienį Anglijoje buvo žaidžiamos aštuonerios 7-ojo turo rungtynės. Centrinėje, daugiausiai dėmesio sulaukusioje dvikovoje tarp „Chelsea“ ir „Liverpool“ ekipų pergalės savo gerbėjams nepadovanojo nei viena komanda – susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0)

Anksčiau šeštadienį aukščiausioje Anglijos futbolo lygoje „Manchester United“ patyrė skaudžią nesėkmę išvykos rungtynėse prieš „West Ham“ futbolininkus 1:3 (0:2).

Pergales 7-ojo turo rungtynėse iškovojo visi favoritai: „Arsenal“, „Manchester City“ bei „Tottenham Hotspur“. Taip patpo tris taškus pelnė „Everton“, „Wolverhampton Wonderers“ ir „Leicester“ komandos.

„Chelsea“ ir „Liverpool“ rungtynėse vėl pasižymėjo puikią sportinę formą demonstruojantis Edenas Hazardas. 25-ą minutę belgas smūgiu kaire koja išvėdė šeimininkus į priekį (1:0). Rungtynės po pirmojo įvarčio ir toliau vyko aukštu tempu, tačiau pirmasis kėlinys baigėsi jau minėtu rezultatu.

Antrajame kėlinyje puikiomis progomis pasižymėti apsikeitė Sadio Mane („Liverpool“) ir tas pats Edenas Hazardas („Chelsea“), tačiau įvarčių pelnyti nepavyko. „Liverpool“ stengėsi išlyginti rezultatą, sukūrė dar kelias puikias progas,tačiau šeimininkai gynėsi užtikrintai.

Tiesa, užtikrintai „Chelsea“ gynėsi iki 89-osios minutės. Danielis Sturridge'as pačioje rungtynių pabaigoje pelnė įspūdingą išlyginamąjį įvartį, vartininkas čia buvo bejėgis.

Komandos per likusį laiką nebesukūrė progų pasižymėti ir susitkimas baigėsi rezultatu 1:1.