Anglijos „Premier“ lygos milžinų ir favoritų mūšis pasibaigė lygiosiomis – „Manchester City“ namie su „Liverpool“ sužaidė 1:1 (1:1).

11 min. „Man City“ baudos aikštelėje pargriovė Sadio Mane – teisėjas skyrė 11 m baudinį, kurį sėkmingai realizavo Mohamedas Salah.

„Liverpool“ toliau kūrė atakas, bet įpusėjus kėliniui iniciatyvą perėmė „miestiečiai“. 31 min. puikiai baudos aikštelėje sužaidė Gabrielis Jesusas, išlyginęs rezultatą.

„Man City“ spaudė varžovus ir 40-ąją minutę uždirbo 11 m baudinį, kai ranka baudos aikštelėje sužaidė Joe Gomezas. Vis tik Kevinas De Bruyne’as nepataikė į vartus ir rezultatas nepakito.

Prieš pat pertrauką „Liverpool“ į priekį vos neišvedė Diogo Jota.

Antrąjį kėlinį komandos pradėjo apsikeisdamos pavojingais išpuoliais. Vis tik per visą kėlinį geriausią progą turėjo Gabrielis Jesusas, kuris nesugebėjo pasižymėti visiškai laisvas ir smūgiuodamas galva maždaug iš šešių metrų atstumo.

63 min. dėl traumos aikštę paliko „Liverpool“ žaidėjas Trentas Alexanderis-Arnoldas.