Antradienį startavo Anglijos „Premier“ lygos 24-ojo turo kovos.

Čempionų titulą ginantys Mančesterio „City“ futbolininkai išvykoje 1 – 2 nusileido „Newcastle United“ klubui.

„Miestiečiai“ turnyro lentelėje su 57 taškais išlieka antroje pozicijoje. Pirmaujantis „Liverpool“ (60 tšk.) šio turo rungtynes žais trečiadienį su Leičesterio ekipa.

Pirmasis šios dvikovos įvartis pelnytas jau 1-ąją mačo minutę, kai svečius į priekį išvedė Sergio Aguero.

66-ą minutę rezultatą išlygino Salomonas Randonas, o praėjus 14 minučių 11 m baudinį realizavęs Mattas Ritchie išplėšė savo komandai pergalę.

Po šios pergalės dėl išlikimo kovojantys „Newcastle United“ (24 tšk.) pakilo į 14-ą turnyro lentelės vietą.

Tuo metu kitas Mančesterio klubas stebuklingai iškovojo tašką.

Paskutines 6-ias „Premier“ lygos akistatas prieš tai laimėję „Man Utd“ futbolininkai savo namuose 2 – 2 sužaidė lygiosiomis su „Burnley“ ekipa.

Svečių klubui įvarčius mušė Ashley Barnesas (51 min.) ir Chrisas Woodas (81 min.).

Kai atrodė, kad „Burnley“ jau turi pergalę kišenėje, Stadiono šeimininkai sukūrė mažą stebuklą.

88 min nuo 11 m žymos pasižymėjo Paulas Pogba, o netrukus rezultatą išlygino Victoras Lindelofas (90 min.).

„Man Utd“ (45 tšk.) turnyro lentelėje žygiuoja šešti, „Burnley“ (23 tšk.) – penkiolikti.