„Premier“ lygoje „Chelsea“ įsirašė nelengvą pergalę

Londono „Chelsea“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:2 nugalėjo „Newcastle United“ futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė apylygiai. Nicolas Jacksonas susitikimo pradžioje tiksliu smūgiu išvedė „Chelsea“ į priekį, tačiau Alexanderis Isakas 43-ąją minutę smūgiu į dešinįjį vartų kampą atstatė pusiausvyrą 1:1.

Cole‘as Palmeris antrojo kėlinio pradžioje vėl persvėrė rezultatą „Chelsea“ naudai 2:1.

Po keitimo aikštėje pasirodęs Mykhailo Mudrykas taip pat pridėjo savo įvartį šiose rungtynėse ir rezultatas jau tapo 3:1.

Jacobas Murphy 90-ąją minutę galingu smūgiu sušvelnino rezultatą 2:3, tačiau per likusį laiką išplėšti lygiųjų nesuspėjo.

C. Palmeris prisidėjo prie „Chelsea“ pelnytų 18-os įvarčių „Premier“ lygoje šiame sezone (10 įvarčių ir 8 rezultatyvūs perdavimai).

Paskutiniai aštuoni A. Isako pelnyti įvarčiai prisidėjo prie „Newcastle Utd“ rungtynių rezultato išlyginimo (4) arba padėjo išvesti komandą į priekį (4).

C. Palmeris pelnė įvartį, bet ir atliko rezultatyvų perdavimą penkeriose skirtingose „Premier“ lygos rungtynėse šį sezoną.

„Chelsea“ po 27 sužaistų rungtynių turi surinkęs 39 taškus ir rikiuojasi vienuoliktoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu vienu susitikimu sužaidęs „Newcastle Utd“ žengia dešimtas.