0

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos trys trečiojo turo rungtynės.

Namų „Anfield“ stadione varžovams pasipriešinti nesugebėjo „Liverpool“ futbolininkai: „raudonieji“ kamuolį iš savų vartų tinklo turėjo traukti po Londono „Arsenal“ žaidėjų Lukaso Podolskio ir Santiago Cazorlos įvarčių 31 bei 68 minutėmis. „Arsenal“ tai buvo pirmoji pergalė šiame sezone, tuo tarpu „Liverpool“ kol kas yra teiškovoję tašką.

„Liverpool“ 0 - 2 „Arsenal“

31' [0 - 1] L. Podolski

68' [0 - 2] S. Cazorla

Itin atkaklios ir įdomios rungtynės vyko „Southampton“ klubo namų aikštėje, kur vietos „Southampton“ ekipa net du kartus pirmavo ir tik po nuožmios kovos 2-3 nusileido favoritais prieš mačą laikytiems „Manchester United“ futbolininkams. „Raudonųjų velnių“ gretose kaip „ant bangos“ rungtyniavo vasarą ekipą papildęs puolėjas Robinas van Persie, kuris įmušė tris įvarčius ir ryškiausiai prisidėjo prie savo komandos pergalės. R.Van Persie turėjo galimybę pasiekti ir vadinamąjį „pokerį“, tačiau 69 minutę neįmušė 11 metrų baudinio.

„Southampton“ 2 - 3 „Manchester United“

16' [1 - 0] R. Lambert

23' [1 - 1] R.v. Persie

56' [2 - 1] M. Schneiderlin

69' R.v. Persie (neįmušė 11m. baudinio)

87' [2 - 2] R.v. Persie

90' [2 - 3] R.v. Persie

„Newcastle United“ 1 - 1 „Aston Villa“

22' [0 - 1] C. Clark

60' [1 - 1] H.B. Arfa