Anglijos „Premier“ lygoje tarp lyderių esančios komandos šeštadienį pasiekė sunkias pergales.

„Liverpool“ savo stadione 3:1 nugalėjo „Norwich City“, nors antro kėlinio pradžioje turėjo vytis varžovus, kai šiuos į priekį išvedė Milotas Rashica (48 min.).

Bet vėliau „Raudonieji“ perėmė iniciatyvą. Sadio Mane išlygino rezultatą (64 min.), o Mohamedas Salah persvėrė (67 min.). Luisas Diazas 81 min. pelnė trečią komandos įvartį ir padėjo „Liverpool“ nugalėti 3:1.

Tuo metu Londono „Chelsea“ varžovų teritorijoje tik mačo pabaigoje 1:0 palaužė to paties miesto „Crystal Palace“ vienuolikę. Pergalę „Chelsea“ atnešė Hakimo Ziyecho įvartis 89 minutę.

Kitame susitikime Londono „Arsenal“ namuose 2:1 pranoko „Brentford“ futbolininkus. „Arsenal“ įvarčius pelnė Emile Smithas Rowe'as (48 min.) ir Bukayo Saka (79 min.), o rezultatą per teisėjo pridėtą laiką sušvelnino Christianas Norgaardas.