Antradienio rytą Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (38/28) po atkaklios kovos ir pratęsimo (28:32; 29:15; 27:29; 21:29; 16:6) įsirašė pergalę prieš Memfio „Grizzlies“ (23.45).

Pats lietuvis šiose rungtynėse buvo antras pagal rezultatyvumą savo komandoje. D. Sabonis surinko dvigubą dublį fiksuodamas 25 taškų, 18 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvių perdavimų statistiką.

Tiesa D. Sabonis užfiksavo naują karjeros įmestų baudų metimų rekordą, kai pataikė 13 baudos metimų. Iki šiol geriausias jo rezultatas buvo užfiksuotas 2019-aisiais, kai jis pataikė 12 baudų metimų.

O rezultatyviausias lietuvio komandoje buvo Malikas Monkas, kuris surinko 28 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir padavė 6 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu varžovų komandos gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Jarenas Jacksonas, kuris surinko 25 taškus, 2 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.

Dar ketvirtojo kėlinio pabaigoje Sakramento komanda atsilikinėjo, tačiau sugebėjo išlyginti rezultatą, o pratęsime užtikrintai 16:6 žygiavo iki pergalės.

„Kings“: Malikas Monkas 28 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Domantas Sabonis 25 (18 atk. kam., 5 rez. perd.), De'Aronas Foxas 23 (7 atk. kam., 10 rez. perd.), Keeganas Murray'us (10 atk. kam., 3 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 11 (5 atk. kam.).

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 25 (2 atk. kam., 4 rez. perd.), Desmondas Bane'as 24 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), G.G Jacksonas 22 (7 atk. kam.), Santi Aldama 14 (9 atk. kam., 2 rez. perd.), Jake'as Laravia 12 (8 atk. kam., 5 rez. perd).