Giannis Antetokounmpo išplėšė pratęsimą, vėliau ir pergalę, o sukratydamas 44 taškus tapo rezultatyviausiu visų laikų Milvokio „Bucks“ (48/28) krepšininku.

NBA čempionai išvykoje po pratęsimo 120:119 (23:30, 33:30, 31:26, 24:23, 10:9) palaužė Bruklino „Nets“ (40/37).

G. Antetokounmpo nugalėtojams pelnė net tik 44 taškus (13/17 dvit., 1/4 trit., 15/19 baud.), bet ir atkovojo 14 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Tai antros iš eilės rungtynės, kuriose puolėjas surenka 40 ar daugiau taškų.

Dabar graiko sąskaitoje per karjerą NBA – 14 tūkst. 214 taškų. Jis tapo rezultatyviausiu visu laikų „Bucks“ krepšininku, aplenkdamas Kareemą Abdul-Jabbarą.

G. Antetokounmpo rekordininku tapo pataikydamas tritaškį, kuris išlygino rezultatą, likus žaisti 18 sek. ir išplėšė pratęsimą „Bucks“ komandai – 110:110.

Pratęsimo pabaigoje Kevinas Durantas išprovokdavo pražangą, mesdamas iš toli ir likus 8,7 sek. išvedė „Nets“ į priekį 119:118. Vis tik G. Antetokounmpo nuskuodė krepšio link, privertė varžovus pažeisti taisykles ir dviem baudų metimais įtvirtino Milvokio ekipos pergalę

„Nets“: K. Durantas 26, K. Irvingas 25, B. Brownas 23, S. Curry 16, N. Claxtonas 11.

„Bucks“: G. Antetokounmpo 44, J. Holiday 19, K. Middletonas 16, P. Connaugtonas ir W. Matthewsas po 11.