„Real Sociedad“ komanda Ispanijos Karaliaus taurės aštuntfinalyje 2:0 nugalėjo ir iš tolimesnių kovų eliminavo Madrido „Atletico“ futbolininkus.

Yannicko Carrasco 13-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Adnanas Januzajus 33-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Real Sociedad“ ekipą į priekį 1:0.

Alexanderis Sorlothas 46-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovo klaida nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Robinas Le Normandas 89-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.