Prancūzijos vyrų rinktinė (2/0) ir toliau pergalingai žygiuoja Tokijo olimpinėse žaidynėse. A grupės rungtynėse Vincento Collet auklėtiniai užtikrintai 97:77 (22:28, 29:12, 26:16, 20:21) susitvarkė su Čekijos krepšininkais (1/1).

Ši pergalė garantavo prancūzams pirmąją vietą grupėje, nepriklausomai kaip jie sužaistų paskutines grupės etapo rungtynes su Iranu. Dėl antrosios vietos grupėje paskutiniame ture susikaus čekai ir JAV krepšininkai.

Rungtynės prasidėjo nervingai, abiem komandoms keičiantis klaidomis. Pirmieji ritmą pajuto čekai, kurie ėmė smeigti vieną taiklų metimą po kito.

Du tritaškius įdūrė Ondrejus Balvinas, vėliau kelis pridėjo dar Jakubas Sirina, Jaromiras Bohačikas – tikslą pasiekė 8 iš 9 pirmųjų čekų tritaškių ir pirmąjį kėlinį jie laimėjo 28:22.

Antrajame iniciatyvą perėmė prancūzai, vedami Thomaso Heurtelio, o vėliau Nando De Colo. Sustabdę čekų puolimą, jie sparčiai ištirpdė skirtumą, o likus žaisti apie dvi minutes, susikrovė dviženklį pranašumą (46:36), kurį išsaugoję pabaigė pirmąją mačo dalį – 51:40.

Trečiajame kėlinyje Prancūzijos rinktinė toliau nemažino apsukų ir atitrūko 15 taškų persvara (61:46). Prasidėjus priešpaskutinei minutei, po taiklaus E.Fournier tritaškio, komandas jau skyrė 19 taškų (73:54). Po trijų kėlinių prancūzai buvo priekyje 77:66.

Lemiamame ketvirtyje Vincento Collet auklėtiniai ir toliau kontroliavo situaciją ant parketo, nepaisant Jano Vesely pastangų dar kažką pakeisti šiose rungtynėse. Susitikimą prancūzai laimėjo 97:77.

Prancūzija: Evanas Fournier 21, Nando De Colo 17 (8 rez. perd.), Vincentas Poirier 14, Thomasas Heurtelis 11 (7 rez. perd.), Nicolas batumas ir Timothe Luwawu-Cabarrot po 9.

Čekija: Janas Vesely 19 (4 per. kam.), Ondrejus Balvinas 18 (8 atk. kam.), Tomašas Satoransky (9 rez. perd.) ir Patrikas Auda po 14.