34
Danija - Prancūzija rungtynių akimirka (nuotr. SCANPIX)

Antradienį finišavęs pasaulio futbolo čempionato C grupės varžybų etapas staigmenų nepateikė.

34

Dvikovoje dėl pirmosios vietos pogrupyje Prancūzijos futbolininkai sužaidė lygiosiomis 0:0 su Danija.

Tai buvo pirmosios rungtynės šiame pasaulio čempionate, kuriose abi komandos nesugebėjo pelnyti įvarčių.

Prancūzai dar prieš šią akistatą buvo užsitikrinę kelialapį į aštuntfinalį ir ekipos trenerio Didier Deschampso sprendimu žaidė be kelių pagrindinės sudėties žaidėjų.

Pergalės atveju danai galėjo pakilti į pirmąją poziciją grupėje, tačiau šiuo šansu nepasinaudojo.

Kitose C grupės rungtynėse Peru 2:0 nugalėjo Australiją ir iškovojo savo pirmąją pergalę šiame čempionate.

Peru futbolininkai jau anksčiau laiko buvo praradę visus teorinius šansus prasibrauti į sekantį pirmenybių etapą, tačiau ši pergalė jiems leido pakilti į trečiąją vietą grupėje ir nustumti į apačią australus.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Andre Carrillo (18 min.) ir Jose Paolo Guerrero (50 min.).

Prancūzijos ir Danijos varžovai aštuntfinalyje paaiškės po šio vakaro kovų.

D grupės varžybose Argentina susitiks su Nigerija, o Islandija mėgins palaužti Kroatiją.