Pergalę Eurolygoje iškovojo Sankt Peterburgo „Zenit“ (10/5) komanda, kuri svečiuose 78:72 (18:22, 19:13, 25:17, 16:20) palaužė Tel Avivo „„Maccabi““ (7/10) ekipą.

„Zenit“ komanda antroje mačo pusėje nei karto neatsiliko, o trečiojo kėlinio pabaigoje vienu metu pirmavo 16 taškų persvara. Prasidėjus paskutinei mačo minutei „Zenit“ skirtumas siekė tris taškus, bet per minutę „Maccabi“ taškų nepelnė ir Rusijos ekipa pergalę įtvirtino baudų metimais.

Artūras Gudaitis nugalėtojams per 14 minučių pelnė 9 taškus (4/5 dvit., 1/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą ir triskart prasižengė.

„Zenit“: Alexas Poythressas 16, Matueszas Ponitka 14, Kevinas Pangosas 11, Artūras Gudaitis 9.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 18, Tyleris Drosey 13, Ante Žižičius ir Elijah Bryantas po 10.