Sekmadienio vakare pergalių seriją iki dešimties „Betsafe-LKL“ čempionate pratęsė Kauno „Žalgiris“ (18-1). Visas rungtynes iniciatyvą turėję „žalgiriečiai“ rezultatu 77:60 įveikė Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkus.

Jure Zdovco auklėtiniai įveikė sunkius laikus išgyvenančią Klaipėdos ekipą. Tai jiems buvo ketvirtas pralaimėjimas iš eilės.

J. Lauvergne'as sugrįžimo rungtynėse per 21 minutę pelnė 9 taškus (4/8 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 11 naudingumo balų.

Geriausiai nugalėtojų gretose žaidė Edgaras Ulanovas, kurio sąskaitoje – 15 taškų, 4 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai. „Neptūnui“ 13 taškų ir 6 rezultatyvius perdavimus surinko Žygimantas Janavičius.

Pirmosiomis minutėmis atsiplėšę kauniečiai jau antrojo kėlinio pradžioje turėjo dviženklį pranašumą 28:16, ir nors uostamiesčio klubas kelis kartus pabandė prisivyti, „Žalgiris“ atsilaikė, o galutinai savo pranašumą įrodė ketvirtajame kėlinyje.

„Neptūnas“: Žygimantas Janavičius 13 (6 rez. perd.), Matas Jogėla 11, Edgaras Želionis 8, Martynas Mažeika 7, Nojus Mineikis 5.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 15, Karolis Lukošiūnas 13, Nielsas Giffey 11, Regimantas Miniotas (7 atk. kam.) ir Tai Websteris po 7.