Po dviejų mėnesių pertraukos futbolas grįžo į Vokietijos stadionus. Šeštadienį sužaistos šešerios 26-tojo turo rungtynės.

Didžiausio susidomėjimo sulaukė derbis tarp Dortmundo „Borussia“ ir Gelzenkircheno „Schalke“ klubų, kuriame pranašesni buvo šeimininkai.

Mačą abi komandos pradėjo gana atsargiai. Pirmasis įvartis krito 29-ąją minutę, kai tikslų perdavimą iš krašto gavęs jaunasis puolėjas E.B. Haalandas švelniu lietimu truputį pakeitė kamuolio skriejimo kryptį ir šis įskriejo į vartus.

Prieš pertrauką „Borussia“ rezultatą padvigubino, kai gražiu ir tiksliu smūgiu į apatinį kampą įvartį pelnė Raphaelis Guerreiro.

Antrasis kėlinys šeimininkams prasidėjo dar sėkmingiau. 48-ąją minutę greitos kontratakos metu geroje pozicijoje atsidūręs Thorganas Hazardas tiksliai smūgiavo į vartus ir „Borussia” jau pirmavo rezultatu 3:0.

„Schalke“ visiškai nieko negalėjo pastatyti prieš šeimininkus ir netrukus rezultatas tapo dar liūdnesnis. 64-ąją minutę savalaikį perdavimą iš E.B. Haalando sulaukęs R. Guerreiro iššoko vienas prieš vartininką ir tiksliu smūgiu pelnė antrąjį savo ir ketvirtąjį komandos įvarti mače.

Šeimininkai išlaikė solidžią persvarą ir iškovojo pergalę, po kurios atsilikimą nuo lyderio „Bayern" sumažino iki taško.

Vėlai vakare vykusiam mače pergalę svečiuose iškovojo Menchengladbacho „Borussia“ klubas, kuris 3:1 įveikė „Eintracht“ ir pakilo į trečiąją vietą čempionate. Nuo Dortmundo „Borussia“ juos skiria tik taškas, o nuo  „Bayern" – du taškai.