Po nesėkmingo „El Clasico“ katalonai pyktį išliejo ant Dimšos ekipos

Po pralaimėto „El Clasico“ Ispanijoje greitai reabilitavosi Šarūno Jasikevičius treniruojama Barselonos „Barcelona“ (26/4). Katalonai išvykoje įtikinamai 92:74 (31:17, 22:20, 21:19, 18:18) nugalėjo Las Palmo „Gran Canaria“ (13/16) klubą su Tomu Dimša.

„Barcelona“ dar pirmojo kėlinio eigoje ėmėsi triuškinti varžovus (23:7), o vėliau skirtumą išlaikė ties šia riba be pasiėmė užtikrintą pergalę.

T.Dimša šeimininkams per 22 minutes pelnė 4 taškus (0/4 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 1/2 baudų metimų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, gavo bloką, 2 sykius prasižengė ir surinko -3 naudingumo balus.

Ryškiausias jo komandoje buvo 14 taškų surinkęs Seanas Kilpatrickas (4/6 tritaškių), 13 pridėjo Stanas Okoye (4/5 tritaškių), 11 – A.J.Slaughteris.

Eurolygos komandai 26 taškus surinko Nikola Mirotičius (6/10 tritaškių, 5 atk. kam.), 13 – Adamas Hanga (8 rez. perd.), po 11 – Rolandas Šmitas ir Corey Higginsas, 10 – Kyle‘as Kuricas.

„Barcelona“ tritaškius laikė pasakišku 66 procentų taiklumu (16/24), prieš kurį nublanko net ir solidus varžovų pataikymas (12/25, 48 procentai).

Tiesa, daugiau problemų Š.Jasikevičiaus auklėtiniai turėjo ties baudų metimo linija, kur pro šalį taip pat skriejo kas trečias metimas (12/18).

„Barca“ po pergalės išlieka antrojoje turnyro lentelės vietoje, o „Gran Canaria“ ir toliau rikiuojasi iškart už atkrintamųjų slenksčio, devintąją vietą besidalindama su Manresos „Baxi“ (13/16).