Trijų svarbių žaidėjų netekusi Kėdainių „Nevėžio“ (7-4) komanda Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) patyrė antrą nesėkmę iš eilės. Gintaro Leonavičiaus treniruojama ekipa savo aikštėje 55:69 (14:21, 18:14, 10:16, 13:18) turėjo pripažinti Alytaus „Dzūkijos“ (4-8) klubo pranašumą.

Iki trečio kėlinio pabaigos likus žaisti tris minutes „Nevėžio“ atsilikinėjo minimaliu rezultatu (40:41, 27-ąją min.). Visgi svečiai šovė į priekį 12:2 ir susikrovė dviženklę persvarą (53:42, 31-ąją min.).

Įpusėjus paskutiniam ketvirčiui alytiškiai dar surengė vieną spurtą 9:0 ir mačo nugalėtojas niekam nebekėlė abejonių (62:46, 37-ąją min.).

„Dzūkija“ tiesiog dominavo po krepšiais – atkovojo 51 kamuolių, kuomet šeimininkai sugriebė vos 23. Kėdainiečiai taip pat pataikė vos kas trečią dvitaškį (11/33).

„Nevėžiui“ šiame susitikime negalėjo padėti kelio kremzlę susižeidęs Tyrone'as Brazeltonas, čiurnos raiščius pasitempęs Valdas Dabkus bei nugaros skausmų kamuojamas Povilas Butkevičius.

Kėdainių ekipoje debiutavo naujausias pirkinys Aurimas Adomaitis. Jis per 15 minučių pelnė 4 taškus (1/3 dvitaškių, 2/3 baudų), atkovojo 2 kamuolius ir išprovokavo 3 pražangas.

„Nevėžis“: Arvydas Šikšnius 18, Gintaras Leonavičius 17, Simas Buterlevičius 9 (1/6 trit.).

„Dzūkija“: Giedrius Staniulis 24 (10 atk. kam., 11/13 dvit.), Martynas Paliukėnas 8, Paulius Dambrauskas 7 (9 rez. perd.), Eigirdas Žukauskas 7.

Kitas rungtynes „Nevėžis“ žais trečiadienį (12.18), kuomet išvykoje susitiks su Prienų „TonyBet“ krepšininkais. Tuo metu „Dzūkija“ svečiuose grumsis su Panevėžio „Lietkabelio“ žaidėjais.