Lapkričio 16 d., trečiadienį, po baudinių serijos Elektrėnų „Energija“ rezultatu 5:4 įveikė „HK Riga 95“ ekipą. Nugalėtojų komanda Latvijos atvirojo ledo ritulio čempionato rungtynėse uždirbo du taškus, teigiama pranešime spaudai.

Per pagrindinį rungtynių laiką „Energijos“ tarpe pasižymėjo Aivaras Bendžius, pelnęs du įvarčius (02:40 ir 26:39). Dar po vieną įvartį lietuviams pelnė Šarūnas Kuliešius (17:54) ir Dovydas Kulevičius (25:07). Rygos ekipai po įvartį pelnė Ģirts Zemītis (08:13), Ruslans Ignatovičs (38:11), Roberts Enersts Goldmanis (41:36) ir Oskars Batņa (47:46).

Elektrėniškiams pagrindinį rungtynių laiką sužaidus lygiosiomis (4:4) pergalę iškovoti pavyko tik po baudinių serijos. Lemiamu tapo Dovydo Kulevičiaus smūgis. „Energijos“ vartus sėkmingai gynė Arūnas Aleinikovas.

Pasak klubo vadovo Petro Nausėdos, „Rungtynės buvo intensyvios. Nors „Energija“ dominavo ir antrajame kėlinyje net buvome pasiekę užtikrintą persvarą, šiek tiek per anksti atsipalaidavome. Neišnaudojome pasitaikiusių galimybių, rungtynėms einant į pabaigą“. Paskutinėmis minutėmis pasižymėti progų turėjo Roman Aliapkin, taip pat – Šarūnas Kuliešius, atsidūręs vienas prieš vartininką, likus vos trims sekundėms iki finalinio švilpuko.

Šią savaitę „Energija“ susitiks su čempionato lyderiais „Ozolnieki-MONARCH“ (lapkričio 19 d.) ir su „SMScredit.lv“ ekipa (lapkričio 20 d.).

Po trylikos sužaistų rungtynių Elektrėnų „Energija“ turi surinkusi 14 taškų (8 vieta).