Italijos sostinėje Romoje vykstančio 13-ojo pasaulio vandens sporto šakų čempionato vyrų 100 m plaukimo krūtine finale pirmadienį Lietuvos atstovas Giedrius Titenis užėmė šeštąją vietą.

Septintuoju takeliu plaukęs 20-metis lietuvis distanciją įveikė per 59,27 sek.

Nugalėjo australas Brentonas Rikardas (Brenton Rickard). Jis nuotolį įveikė per 58,58 sek. ir 0,33 sek. pagerino pasaulio rekordą. Ankstesnis rekordas - 58,91 sek. - nuo 2008 metų rugpjūčio 11 dienos priklausė japonui Kosukei Kitadžimai (Kosuke Kitajima).

Sidabras atiteko Prancūzijos, o bronza - PAR atstovams. Lietuvį dar aplenkė JAV ir Ukrainos plaukikai. G. Titenis pranoko Vokietijos ir Brazilijos sportininkus.

Iš Anykščių kilęs G. Titenis atrankos varžybose tarp 142 plaukikų buvo ketvirtas (59,24 sek. - Lietuvos rekordas), o pusfinalio varžybose - šeštas (59,43 sek.).