Italijos sostinėje Romoje vykstančio 13-ojo vandens sporto šakų čempionato vyrų 200 m plaukimo krūtine pusfinalyje ketvirtadienį Lietuvos atstovas Giedrius Titenis 0,93 sek. pagerino sau pačiam priklausiusį šalies rekordą ir pateko į finalą.

20-metis anykštėnas antrajame pusfinalyje finišavo antras. Jis distanciją įveikė per 2 min. 8,35 sek. Tarp visų 16-os pusfinalio dalyvių G. Titenis buvo penktas.

Atrankos varžybose ketvirtadienį ryte G. Titenis tarp 84 dalyvių buvo septintas. Jis distanciją įveikė per 2 min. 9,28 sek. ir 1,55 sek. pagerino sau pačiam priklausiusį šalies rekordą.

G. Titenis finale, kuriame dar dalyvaus po du Australijos ir Italijos bei po vieną JAV, Vengrijos ir Brazilijos sportininką, plauks penktadienį vakare.