Šešiolikos komandų planetos ledo ritulio pirmenybėse Rusijoje pirmą pergalę ekipų A grupės varžybų antrojo turo mače iškovojo bei į trečiąją vietą pakilo turnyro šeimininkė Rusijos rinktinė.

Sekmadienį Rusijos ledo ritulininkai 6:4 (3:3, 1:0, 2:1) privertė pasiduoti į penktąją poziciją nukritusią Kazachstano ekipą.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

7. Šveicarija 1 0 0 1 0 2:3 1

8. Norvegija 1 0 0 0 1 0:3 0 Antrą pergalę iš eilės B grupėje iškovojo ir vienvalde lydere tapo 25 kartus čempione buvusi bei nugalėtojos titulą ginanti Kanados komanda, 7:1 (2:1, 4:0, 1:0) sutriuškinusi po šešerių metų

pasaulio elite žaidžiančius Vengrijos ledo ritulininkus.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Vengrija 2 0 0 0 2 2:11 0

Keturios geriausios kiekvienos grupės rinktinės pateks į pirmenybių Rusijoje ketvirtfinalį.