Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate šeštadienį "Detroit Pistons" klubas svečiuose 99:84 įveikė "Milwaukee Bucks" krepšininkus ir iškovojo jau 12-ąją pergalę iš eilės.

Iki klubo rekordo, pasiekto 1990 metais, pakartojimo "Pistons" krepšininkams trūksta vienos pergalės.

Šeštadienį nugalėtojams 26 taškus pelnė Čonsis Bilapsas (Chauncey Billups), 22 - Ričardas Hamiltonas (Richard Hamilton). "Bucks" ekipai 30 taškų pelnė Maiklas Redas (Michael Redd).

"Pistons" (28 pergalės/13 pralaimėjimų) Rytų konferencijoje nusileidžia tik "Indiana Pacers" komandai (31/11). "Pacers" šeštadienį svečiuose 90:84 nugalėjo "New Jersey Nets" ekipą.

Traumų išretinta "Los Angeles Lakers" komanda 91:89 įveikė "Los Angeles Clippers" klubą. "Lakers" puolėjas ukrainietis Stanislavas Medvedenka pelnė 20 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. Gario Peitono (Gary Payton) indėlis į pergalę - 15 taškų ir 15 rezultatyvių perdavimų. "Clippers" puolėjas Eltonas Brandas surinko 35 taškus ir atkovojo 20 kamuolių.

Kaip jau skelbėme, "Cleveland Cavaliers" komanda, kuriai atstovauja Žydrūnas Ilgauskas, svečiuose po pratęsimo 102:96 įveikė "Utah Jazz" krepšininkus.

Šeštadienio rungtynių rezultatai.

"Philadelphia 76ers" - "Memphis Grizzlies" 87:91"Houston Rockets" - "Minnesota Timberwolves" 95:76"Atlanta Hawks" - "Toronto Raptors" 75:70"Washington Wizards" - "Seattle SuperSonics" 99:84"New Orleans Hornets" - "Orlando Magic" 91:90"New Jersey Nets" - "Indiana Pacers" 84:90"Milwaukee Bucks" - "Detroit Pistons" 94:99"Chicago Bulls" - "New York Knicks" 96:101"Utah Jazz" - "Cleveland Cavaliers" 96:102, po pratęsimo"Portland Trail Blazers" - "Dallas Mavericks" 104:108"Los Angeles Lakers" - "Los Angeles Clippers" 91:89.