Lietuvos pirmojoje futbolo lygoje po penkių iš eilės nelaimėtų rungtynių REO (Vilniaus FK) grįžo į pergalių kelią. Vilniečiai per 17-ojo turo rungtynes namie 5:0 (2:0) sutriuškino Kretingos „Miniją“. Vėlų penktadienio vakarą mačas sostinės „Žalgirio“ stadione vyko šviečiant prožektoriams.

REO gretose debiutavo šį sezoną Tauragės „Taurui“ A lygoje atstovavę du žaidėjai - 29-erių metų puolėjas Mindaugas Grigalevičius ir 20-metis saugas Deividas Malkevičius. Savo ruožtu puolėjo pozicijoje sezoną pradėjęs vienas rezultatyviausių pirmenybių žaidėjas, REO kapitonas Andžejus Romeiko buvo atitrauktas į vidurio gynėjų grandį.

M.Grigalevičius vilniečių atakoms suteikė taip trūkusios ugnies. Veržlus, vienoje linijoje su paskutiniais varžovų gynėjais  rungtyniavęs ir juos nuolat „terorizavęs“ puolėjas greitai įrodė ko yra vertas. Jau 4-ąją minutę M.Grigalevičius iš baudos aikštelės pasiuntė kamuolį į vartus, kai gavo kairiuoju kraštu prasiveržusio Ronaldo Solomino perdavimą.

M.Grigalevičius ir toliau draskė svečių gynybą, o pačios varžybos lietingą penktadienio vakarą su įspūdingais žaibų „fejerverkais“ priminė vienpusio eismo gatvę. Bemaž visą laiką veiksmas vyko „Minijos“ aikštės pusėje.

Mantas Makutunovičius rezultatą padidino 26-ą minutę, kai jį tiksliu perdavimu baudos aikštelėje „surado“ Andrius Brazauskas.

50-ą minutę jau pasižymėjo A.Brazauskas, kuriam išlaikęs meistrišką pauzę rezultatyviu perdavimu asistavo M.Grigalevičius.

62-ą minutę M.Grigalevičius įmušė savo antrąjį įvartį, o rungtynių tašką 65-ą minutę galingu smūgiu padėjo Andrius Miliškevičius – 5:0.

Vilniečiams šis įvarčių lietus buvo ypač svarbus psichologiniu požiūriu – iki tol REO įvarčių sausra truko net 450 žaidimo minučių.

Kiti 17-ojo turo mačai vyks šeštadienį. Pirmenybių lyderis Kėdainių „Nevėžis“, nuo kurio į antrąją lentelės poziciją pakilę vilniečiai atsilieka tik dviem taškais, šį turą nerungtyniaus.

Čempionato lentelė

1. „Nevėžis“                        15            10            1            4            37:12            31

2. REO (Vilniaus FK)            15            9            2            4            30:11            29

3. „Atletas“                        14            8            3            3            25:17            27

4. „Trakai“                        14            7            2            5            26:19            23

5. „Lietava“                        14            5            6            3            29:13            21

6. „Šilutė“                        14            5            0            9            12:25            15

7. „Lifosa“                        14            3            5            6            24:38            14

8. „Venta“                        14            4            1            9            19:36            13

9. „Minija“                        16            3            2            11            14:45            11

Rezultatyviausi žaidėjai: Andžejus Romeiko (REO), Aivaras Lyberis („Nevėžis“) – po 14 įvarčių, Laurynas Stonkus („Lietava“) – 13, Mindaugas Jakštas („Lifosa“),