Pirmoje Graikijos pirmenybių grandų akistatoje įtikinamą pergalę šventė Atėnų „Panathinaikos“ klubas su Šarūnu Jasikevičiumi, kuris namuose 86:69 (18:15, 25:20, 20:17, 23:17) įveikė pirmąją nesėkmę patyrusią Pirėjo „Olympiacos“ komandą.

Rungtynės prasidėjo įtemptai ir atkakliai, tačiau jau antrajame kėlinuke pradėjo ryškėti „Panathinaikos“ pranašumas. Čempionų titulą ginantys krepšininkai vis didino persvarą ir iškovojo įtikinamą pergalę 86:69.

Š.Jasikevičius nugalėtojams per 24 minutes pelnė 8 taškus (dvitaškiai 1/5, tritaškiai 2/6), atkovojo ir prarado po 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei išprovokavo 4 varžovų pražangas.

„Panathinaikos“: N.Pekovičius 21 (dvitaškiai 9/9), D.Diamantidis 16 (4 rez.perd., 4 per.kam.), D.Nicholas 15, M.Batiste'as 9 (7 atk.kam.), Š.Jasikevičius 8, A.Fotsis 7 (tritaškiai 1/6).

„Olympiacos“: Y.Halperinas 20, J.Childressas 11, S.Schortsianitis 8, G.Printezis ir Z.Ercegas - po 7.