Deividas Sirvydis aikštėje nepasirodė, o Detroito „Pistons“ (3/10) patyrė apmaudžią nesėkmę NBA. Lietuvio ekipa išvykoje 107:113 (36:24, 25:31, 19:33, 27:25) nusileido Majamio „Heat“ (5/7).

Rungtynes „Pistons“ pradėjo įspūdingu spurtu 28:9, tačiau nesugebėjo išlaikyti pranašumo. Dar pirmoje rungtynių dalyje „Heat“ susigrąžino persvarą, o ketvirtajame kėlinyje patys braukė žymą ties dviženkliu pranašumu.

Majamio klubas nutraukė trijų pralaimėjimų seriją. Tiesa, šios rungtynės turėjo prasidėti net 5 valandomis anksčiau, tačiau NBA uždelsė dėl vėlavusių koranaviruso testų.

Vienas „Pistons“ lyderių Blake'as Griffinas aikštę paliko šlubčiodamas. Amerikietis per 36 minutes pelnė 5 taškus. Svečiai pagal pergalių ir pralaimėjimų balansą tapo blogiausia NBA ekipa.

„Heat“: Bamas Adebayo 28 (11 atk. kam.), Goranas Dragičius 22, Kendrickas Nunnas ir Duncanas Robinsonas po 18 taškų.

„Pistons“: Jerami Grantas 27, Wayne'as Ellingtonas 24, Derrickas Rose'as 21 taškas.