Luka Dončičius tęsia įspūdingą formą ir dar viename mače pelnė daugiau nei 30 taškų, o Dalaso „Mavericks“ (5-3) komanda pasiekė pergalę. Slovėno atstovaujamas klubas namuose po atkaklaus mūšio 111:110 (31:29, 31:28, 34:24, 15:29) palaužė Toronto „Raptors“ (5-4) krepšininkus.

Nugalėtojams tai buvo trečioji pergalė paeiliui, o Kanados ekipos pergalingas ruožas baigėsi ties dviemis iš eilės laimėtais susitikimais.

Aikštės šeimininkai atitrūko po didžiosios pertraukos. Trečiajame kėlinyje pastarieji startavo atkarpa 18-4 ir susikrovė 19 taškų pranašumą (80:61).

Tai buvo didžiausia turėta šeimininkų persvara. Visgi, tai lengvo ir ramaus gyvenimo iki susitikimo pabaigos neužtikrino. Svečiai kilo į šturmą ir ketvirtajame kėlinyje ėmė sparčiai tirpdyti deficitą, kuris netruko sumenkti iki vos 2 taškų (109:107).

Likus 3 sekundėms, Spenceris Dinwiddie stojo prie baudų metimo linijos ir realizavo abu metimus (111:107).

O.G. Anunoby dar sugebėjo pataikyti tritaškį svečiams, tačiau tai jau šiame mače nieko nepakeitė. Skirtumas sumenko iki minimumo, bet laikas visiškai ištiksėjo – 111:110.

Rungtynėse L.Dončičius surinko 35 taškus ir tai buvo aštuntasis mačas iš eilės, kada puolėjas surenka daugiau nei 30 taškų. Šiame sezone dar nebuvo tokių rungtynių, kad slovėnas to nepadarytų.

Vienintelis tokiu pasiekimu NBA istorijoje gali pasigirti legendinis Wiltas Chamberlainas.

Susitikime buvo ir trigubas dublis. Juo pasižymėjo Toronto ekipos puolėjas Scottie Barnesas, kuris per 38 minutes pelnė 11 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Mavericks“: Luka Dončičius 35 (7/9 dvit., 3/6 trit., 12/14 baud., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Spenceris Dinwiddie 21 (7 rez. perd.), Christianas Woodas 13, Dorianas Finney-Smithas 11, Dwightas Powellas 9, Joshas Greenas 7.

„Raptors“: O.G. Anunoby 27 (7/15 dvit., 4/6 trit., 1/1 baud., 7 atk. kam., 5 per. kam.), Pascalis Siakamas 18 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Chrisas Boucheris 17 (9 atk. kam.), Preciousas Achiuwa 15 (8 atk. kam.), Gary Trentas Jr. 12 (1/7 trit.), Scottie Barnesas 11 (1/6 trit., 11 atk. kam., 10 rez. perd., 5 kld.).