Šiaurės Amerikos jaunimo (iki 21 metų) lygoje (NAHL) Lietuvos rinktinės kandidato 20-mečio Artūro Laukaičio atstovaujama Minesotos „Magicians“ penktadienį ir šeštadienį sužaidė dvejas rungtynes, kuriose iškovojo vieną pergalę.

Penktadienį „Magicians“ po pratęsimo 4:5 (1:0, 1:2, 2:2, 0:1) pralaimėjo „Coulee Region Chill“ ledo ritulininkams, tačiau šeštadienį papildomo laiko metu žibėjo A. Laukaitis, o „Magicians“ atsirevanšavo varžovams bei iškovojo pergalę 3:2 (0:0, 0:1, 2:1, 1:0).

A. Laukaitis atliko rezultatyvų perdavimą trečiojo kėlinio pradžioje, kai antrąjį „Magicians“ įvartį pelnė Charlie Weiandas. Visgi trečiojo kėlinio viduryje varžovams pavyko išlyginti rezultatą ir buvo žaidžiamas pratęsimas. Jame A. Laukaičiui prireikė septynių sekundžių, kad pelnytų pergalingą įvartį.

A. Laukaitis buvo išrinktas naudingiausiu rungtynių žaidėju.

Lietuvis sužaidęs 35 rungtynes, kuriose įmušė aštuonis įvarčius ir atliko septynis rezultatyvius perdavimus.

Vidurio Vakarų divizione tarp šešių komandų „Magicians“ (55 tšk.) rikiuojasi trečiojoje pozicijoje.