Alytaus „Dzūkija“ (10-13) rungtynių pradžioje susikrovė 18 taškų persvarą, antrajame ketvirtyje ją iššvaistė, tačiau laiku susigriebė ir galiausiai „Betsafe-LKL“ čempionate šventė užtikrintą pergalę.

Ramūno Cvirkos auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje po permainingos kovos 93:76 (32:19, 17:24, 22:15, 22:18) susitvarkė su Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (5-18) krepšininkais, kurie patyrė septintą pralaimėjimą iš eilės.

Antrą pergalę iš eilės pasiekęs Alytaus klubas pakilo į septintąją turnyrinės lentelės vietą, aplenkdamas Klaipėdos „Neptūną“. Į priekį nugalėtojus vedė po 16 taškų įmetę Aleksandras Aranitovičius ir Joshua Newkirkas.

Pirmus 12 mačo taškų pelnę dzūkai jau pirmojo kėlinio pabaigoje triuškino varžovus 32:14, tačiau svečiai antrajame kėlinyje pakeitė rungtynių eigą ir prisivijo 51:53. Pranašumą išbarsčiusi „Dzūkija“ supyko ir vėl pradėjo bėgti.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai spurtavo 12:2 ir atstatė dviženklę persvarą 63:53, o prasidėjus lemiamam ketvirčiui alytiškiai įgijo ir rekordinį pranašumą 80:58. „Nevėžis-Optibet“ nebeatsitiesė ir turėjo susitaikyti su pralaimėjimu.

Alytiškius pačioje rungtynių pabaigoje dar labiau pradžiugino Tadas Cibulskas – ketvirtą kartą ant „Betsafe-LKL“ parketo žengęs 18-metis dvitaškiu pelnė pirmuosius karjeros taškus.